//
you're reading...
ahvenamaa.ee

Reisi ristluslaevaga otse Tallinnast

Ahvenamaa asub Skandinaavia südames, täpselt Stockholmi ja Helsingi vahel. Laevareis sinna on muljetavaldav. Reisi jooksul näete nii Rootsi, Soome kui ka Ahvenamaa skääre. Võite sinna lennata ka Soome ja Rootsi kaudu.
Sõita saate otse Tallinnast või kombineerida reisi Helsingi, Turu või Stockholmi külastusega. Laevadel on restoranid, meelelahutus ja taxfree kauplused. Broneerige reis otse laevakompaniidest Tallink, Viking Line või Eckerö Line.
 

Praamiliiklus

Lühim tee (kaks tundi) Rootsist algab Grisslehamnist või Kapellskärist Norrtälje lähedal. Stockholmist tulekuks on mitu varianti. Soomest saate kohale sõita kas väikeste saarestikupraamide või suurte parvlaevadega Turust ja Helsingist.

Saarestikupraam Soomest

Osnäsist või Galtbyst Soomes saate läbi saarestiku mööda kaunist mereteed sõita Hummelviki Vårdö saarel või Långnäsi Lumparlandis Ahvenamaa peasaarel. Reisides Eestist valige Tallinki laev Tallinnast.

Ahvenamaale lennukiga

Lennata on võimalik Helsingist, Turust ja Stockholmist. Lennuaeg AirÅland-iga Stockholmi Arlanda lennujaamast on vaid pool tundi, Helsingi Vantaa lennujaamast ja Turust aga alla ühe tunni. Autosõit lennujaamast Mariehamni kesklinna kestab vaid viis minutit.

http://www.visitaland.com/ee/transport

Advertisements

Arutelu

Kommenteerimine on suletud.

%d bloggers like this: