//
you're reading...
ahvenamaa.ee

Laevakompanii Eckerö

Rederaktiebolaget Eckerö on Ahvenamaa laevakompanii, mis asutati 1961. aastal  arendamaks laevaliiklust  Rootsi, Soome ja Ahvenamaa vahel. Tänapäeval tegutseb firma emafirmana Eckerö-kontsernis, mille alla kuulub viis tegevussfääri: Eckerö Linjen, Eckerö Line, Ålandresor, William Buss ja Algots Varv. Sellele lisaks omistab Rederaktiebolaget Eckerö 40,4% börsinoteeringust Birka Line Ab-st. Ettevõttel on ligi 700 aktsionäri, mistõttu peaaegu iga kolmas Ahvenamaa elanik on otseselt huvitatud firma heast käekäigust. Peakorter asub Mariehamnis.
http://www.rederiabeckero.ax/

Eckerö Line tegevusvaldkonnaks on laevaliiklus Tallinna ja Helsingi vahel.  Regulaarliiklust alustati 26.augustil 1994.a. Tegevus on keskendunud nii reisijate – kui kaubaveole. Pakume suures valikus reisiteenuseid alates Tallinna päevakruiisist kuni Baltikumi ekskursioonideni välja. Samuti pakume laialdasi konverentsi pidamise võimalusi Baltimaades.
http://www.eckeroline.ee

Eckerö Linjen tegevusvaldkonnaks on laevaliiklus Ahvenamaa ja Rootsi vahel. Eckerö Linjen on eelkõige turismifirma, kes teeb koostööd kõikide Ahvenamaa hotellide, kämpingukülade ja muude turismiobjektide, samuti spordi- ja kultuuriorganisatsioonidega. Grisslehamnin ja Eckerö Incoming osakond müüvad kõiki Ahvenamaa turismitooteid – alates üksikisiku ööbimistest kuni erinevate paketi- ja rühmareiside, ekstreemspordi ning konverentsideni välja.
www.eckerolinjen.fi

Ålandresor/Eckerö Linjen Travel Group Mariehaminas on osa Eckerö Linjeni turustamisosakonda, mis kannab nime Ålandresor ja on suunatud Soome majandusturule. Incoming osakond müüb kõiki Ahvenamaa turismitooteid, hotelle, puhkemaju, pakettreise, rühmareise ja rahvusvahelisi konverentse. Ålandresor Ab on rahvusvahelisi õigusi omav reisibüroo, mis teeb koostööd eriti Põhjamaade lennufirmade ja reisikorraldajatega.
www.alandsresor.fi

Williams Buss on olnud tütarfirmaks 1990 aastast alates. Firmal on kõrgetasemelised nii kaug- kui lähiliinide bussid. Firma busse kasutatakse sageli Ahvenamaa ekskursioonidel ja tellimusreisidel Euroopa eri maades. Tellimusreise korraldatakse Ahvenamaalt ja Soome rootsikeelsetest paikkondadest.
www.williamsbuss.fi

Algots Varv Ab alustas tegevust 1998 aastal endises Alandia Yardsin piirkonnas. Doki territooriumil oli siis pooleli olev kuivdokk, mille ehitamist Soome tuntuim laevavarustaja Algot Johansson oli alustanud juba 1947 aastal. Uued omanikud said kuivdoki valmis 1998-1999 talvel.  Doki suu on 22 meetrit lai ja 5,5 meetrit sügav ning selle pikkus on 130 meetrit.
www.algotshipyard.com

Kontakt

Torggatan 2, Mariehamn     Rederi Ab Eckerö PB 158

AX-22101 MARIEHAMN     Telefon växel +358 (0)18 28 030

Fax +358 (0)18 12 011       E-post: info@rederiabeckero.ax

Advertisements

Arutelu

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: